Zaproszenie do Kazimierza nad Wisłą

14 czerwca 2015 Aktualności, Zapowiedzi

pasja1Zapraszam 13 czerwca 2015 roku na moje spotkanie autorskie, które odbędzie się w przepięknym Kazimierzu nad Wisłą.
Organizator spotkanie reklamuje tak:

„Pasja budzi się nocą” – to intrygujące zdanie, będące tytułem thrillera obyczajowego, przyciągnie zainteresowanych literaturą, tańcem, postacią Autorki.
Spotkanie z Anną Kossak odbędzie się w sobotę, 13 czerwca, o godz.18:00.
W Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki,
ul. Lubelska 12.

Autorka o sobie i książce:
„Tango przyszło do mnie wraz z nowym millenium, ale… musiało poczekać prawie 10 lat. Było cierpliwe. Wiedziało, że jak do siebie zaprosi, to nie wypada odmówić. Stało się znaczącym obszarem mojego życia. Jest to jedna z moich najprzyjemniejszych aktywności, a mam ich wiele. Bardzo chciałam podzielić się ze światem moją fascynacją. Wokół tanga stworzyłam historię: czasem śmieszną, trochę straszną, na pewno barwną, i tak powstał thriller obyczajowy pt. „Pasja budzi się nocą”. Zapraszam do świata różnych namiętności, czasem dziwnych i niebezpiecznych…”.

Spotkanie odbędzie się przy okazji weekendu z tangiem argentyńskim, tak więc będzie można zobaczyć pokaz tego tańca, a także społeczność tanga, która zatańczy na Rynku Głównym tuż po spotkaniu.

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowa okazja – serdecznie zapraszam ?